14. marca 2017 Początek najlepszego okresu w kalendarzu duchowym

Kochani, według duchowego kalendarza Tzolkin, u Majów rozpoczyna się czas trzynastu dni, które są jednym z dwóch najbardziej magicznych okresów w całym dziewięciomiesięcznym cyklu. Co to oznacza?

Mogą przydarzać nam się bardzo niespodziewane wydarzenia, o których długo marzyliśmy albo które nagle same spływają, by nas zaskoczyć. Mogą to być albo bardzo dobre albo bardzo złe wydarzenia – jakkolwiek wyglądają na początku nigdy nie wiemy, jakie ostatecznie wniosą znaczenie, to zależy od nas i tego, co z nimi zrobimy. Coś co jest wielką obietnicą, może być pułapką, coś co wygląda na trudność może być kamieniem milowym w naszym rozwoju. Przez kolejne 13 dni możemy spotykać ludzi na swojej drodze, którzy będą nas inspirować i prowadzić dalej. Cokolwiek by się nie działo: jest to czas na wzrost, na spotkanie się ze swoimi najszczerszymi pragnieniami albo tym, co zagłuszaliśmy przez długi czas i chcieliśmy udawać, że jednak nie istnieje. W tej trecenie (czyli okresie 13 dni) te wszystkie odłożone na potem albo na pozorne nigdy sprawy nagle do nas wrócą i to w najmniej spodziewanej formie. Jest jednak w tym lekkość, płynność i wielka dynamika.

Dzisiejszy dzień ma też w sobie wielką energię do zaczynania wszystkiego, co nowe. Do zasiewania nowych planów, projektów, idei, otwierania nowych rozdziałów. Wielka kreatywna energia wisi w powietrzu i zróbmy wszystko, by intencje na dzisiejszy dzień pozwoliły nam rozwinąć skrzydła i szybować dużo wyżej niż myśleliśmy, że to możliwe.

 

You May Also Like