28.lipca Pełna moc dla początków

Kochani, w ostatnim czasie opuściłam trochę dni w kalendarzu duchowym Tzolkin, za co Was bardzo przepraszam. Niedoczas i zapracowanie wzięły górę, ale teraz wychodzimy na prostą jedziemy dalej! 🙂

Niebawem będzie taka możliwość, abyście zapisali się na majańskiego Newslettera i dostawali opis każdego dnia na cały tydzień! Dawaliście mi znaki, że chcielibyście sięgać do przodu, co w zupełności rozumiem. Sama ustawiam ważne spotkania albo plany zdjęciowe pod kalendarz majański (Tak! Serio.), bo w energii dni jest coś takiego, że czasami udziela się też grupie i ta energia wpływa na reakcje ludzi i ich interakcje.

Jak się czuliście przez ostatnie 20 dni? Kończy się tzw. ,,pierwsze niebo”, czyli czas początków. Czy u Was też była wielka energia działania? Czy pojawiały się nowe możliwości i nowe projekty, pomysły? Czy wykorzystaliście ten czas w sposób twórczy? Dzisiaj dzień, by to podsumować i przygotować się na ,,drugie niebo”, czyli czas kiedy ostatnie działania będziemy absorbować w codzienności, będziemy nimi oddychać, nimi żyć, może bez większych rewolucji, ale to jest czas, by poczuć ich siłę rażenia i wprowadzić ją w codzienność. Jest to czas na większą energię do środka niż na zewnątrz, to się zacznie jutro. Natomiast dzisiaj pieczęć Światła w pełnej mocy, bo tonie siódmym. Intencją na ten dzień jest oświecenie, dążenie do niego. Takie oświecenie wprowadzane do codziennego życia. Być może czas na ćwiczenia, dietę, zdrowy tryb życia. Czas, by dać temu refleksję i zastanowić się na ile działania ostatnich dwudziestu dni wspierają nasz organizm i świadome doświadczanie codzienności. Do roboty!

 

You May Also Like